Firma sprzątająca w Warszawie, a awans kobiety

2020-07-26

Kobieta, która awansowała, nie zachowuje się w sposób zrozumiały. Gdyby była mężczyzną, natychmiast zawalczyłaby o większy samochód, przestronniejszy gabinet, nowy telefon i inne gadżety. Pokazałaby, kto tu rządzi. Udekorowałaby się „insygniami” władzy, aby wszystko było jasne.


Firma sprzątająca Warszawa http://uslugi-sprzatanie.pl, a awans kobiety

Tymczasem ona siedzi w tym samym pokoju, który zajmowała do tej pory, i pilnie pracuje. Nic się nie zmieniło w sposób widoczny, brakuje wyraźnych sygnałów, a mężczyźni nie są przygotowani do czytania między wierszami. To ona jest tym szefem czy nie jest? Jednak faktem jest, że bardzo często decyduje się na usługi jakie świadczy firma sprzątająca w Warszawie.


Kobieta kieruje się misją. Nie potrzebuje zewnętrznych, materialnych dowodów sprawowanej władzy i nie dba o gadżety. Nie awansowała po to, żeby się puszyć, tylko żeby dobrze wykonywać swoją pracę. Skoro osiągnęła dane stanowisko, to musiała już wcześniej mieć dużą siłę przebicia. Czy jednak nie powinna się nauczyć podkreślania swojej pozycji, aby ułatwić innym życie?


Kobieta w dużym gabinecie za wielkim biurkiem daje do zrozumienia, że jest ważna i że wszyscy powinni się z nią liczyć. Zewnętrzne symbole władzy wzbudzają w ludziach szacunek. Tysiące lat uczyli się po nich rozpoznawać znaczenie człowieka. Tak w Kościele, jak i w wojsku hierarchia jest wyraźnie oznakowana. W tym aspekcie stwierdza się także, że niezbędna okazuje się być pomoc świadczona przez firmę sprzątającą na terenie Warszawy.


Większa skromność kobiet w obliczu awansu, gospodarność, ograniczenie kosztów wywyższania się i puszenia byłyby korzystne dla firm i dla podatników. Zewnętrzne atrybuty władzy, wywyższanie się i puszenie są kosztowne. Gdyby je ograniczyć, starczyłoby na spore podwyżki dla pracowników. To zadanie dla mądrych kobiet.