O mnie

Prowadzę bloga z pasji i dla zwalczenia nudy. Od samego startu koncentruję się na tym, żeby dostarczać swoim czytelnikom wiedzę oraz rady, z których będą mieli możliwość czerpać korzyści. Tworzę, bowiem lubię, ale i dlatego, że chcę polepszać swój warsztat – dlatego jestem otwarty na wszelkiego rodzaju uwagi, zaś nawet krytykę co oczywiste zdrową).
Czytaj i podziel się spostrzeżeniami
Zapraszam każdego, kto ma chęć spędzić kilka miłych chwil, czytając na bardzo zróżnicowane tematy. Nie ograniczam się i opisuję rzeczywistość, jaka mnie dotycy. Oczywiście wszyscy mamy różny punkt widzenia i różne zapatrywania, w związku z czym zdaję sobie sprawę z tego, że nie ze wszystkim się zgodzisz. Nie zastanawiaj się w związku z tym nad napisaniem paru słów od siebie, nawet jeśli będą one krytyczne – dzięki takim uwagom mam możliwość się wciąż edukować.
Czy warto mnie śledzić? Polecam sprawdzić na początek parę tekstów – jeśli się spodobają, zachęcam do dalszego odkrywania bloga. Jest on całkiem spory, dlatego też mam nadzieję, że każdy będzie mógł odkryć w tym miejscu coś dla siebie!